home

Menu:

Overtuig de huisarts

De training

Download PDF

DE TRAININGEN OVERTUIG DE HUISARTS ZIJN VERVALLEN
Helaas hebben we moeten besluiten om de 3 regionale trainingen Overtuig de huisarts te annuleren. Er zijn onvoldoende aanmeldingen om de training door te laten gaan.

 

De training geeft houvast om de diëtist de huisarts te overtuigen van de meerwaarde van goede voedingsadvisering. Voor het komende jaar zal de samenwerking met de huisarts nog belangrijker worden.

Voorlopig zullen alle drie de trainingen vervallen, maar we inventariseren graag de belangstelling voor het aanbieden van de training aan het einde van het jaar. Via het tabblad inschrijven kunt u uw belangstelling kenbaar maken. Bij voldoende interesse zal de training aan het einde van 2012 opnieuw worden aangeboden.

 

 

U bent van harte welkom op de andere twee vaardigheidstrainingen in 2012.


Schrijf met overtuiging op maandagmiddag 4 juni, Den Bosch of dinsdagmiddag 12 juni, Amersfoort. De training legt de basis voor een eigen krachtig verhaal dat overtuigt op de website, in een brochure of in een krant. De trainer is Ingrid Magilsen, tekstschrijver, redacteur en trainer, Magilsen & Tijsma Information Services, Eindhoven.

 

Maak je eigen marketingplan op dinsdagmiddag 18 september, Den Bosch of dinsdagmiddag 25 september, Amersfoort. De training helpt de diëtist een eigen marketingplan op te zetten, om daarmee potentiële doelgroepen te interesseren voor het deskundige advies dat zij te bieden heeft.
De trainer is Jeroen Rook, senior marketing strategie consultant, Pepperbrands en zelfstandig ondernemer, Rotterdam.

 

Voor het volledige programma van bovenstaande drie vaardigheidstrainingen klik hier

 

 

De trainer

In de training Overtuig de huisarts staat de ideale aanpak voor het gesprek met de huisarts centraal door overtuigende en effectieve communicatie.
De training legt de basis om vanuit een gedegen voorbereiding de eigen klantgerichte boodschap met de huisarts te bespreken. Naast algemene aspecten van en inzichten in communicatie staan vraagstellingtechnieken en luisteren als belangrijke vaardigheden centraal. Vanuit de theoretische kaders wordt de vertaalslag gemaakt naar herkenbare casuïstiek.

Aad Lievaart is trainer en coach en richt zich vooral op persoonlijke ontwikkeling op het gebied van communicatie van medewerkers in de gezondheidszorg waaronder zorgverleners, managers, productspecialisten, (huis)artsen en specialisten. Een van zijn uitgangspunten is dat een gedegen voorbereiding het verschil maakt in het gesprek met de klant.

 

Prof.dr. Jaap van Binsbergen, huisarts te Brielle, hoogleraar voedingsleer en huisartsengeneeskunde, Radboud Universiteit Nijmegen
‘Als huisarts kunnen we niet zonder een diëtist, alleen zijn sommige huisartsen nog niet overtuigd. Zorg dat je een volwaardige gesprekspartner bent met kennis van zaken; de NHG Standaarden wijzen de weg.’


 

 


disclaimer privacy sitemap