14 april 2027 | Utrecht
Werk je als diëtist met mensen met dementie, of krijg je deze doelgroep steeds vaker in je praktijk of zorginstelling? Dan wil je deze inspirerende workshopdag niet missen.
Op woensdag 14 april 2027 organiseert PIT Actief een workshopdag die volledig in het teken staat van voeding en dieetbehandeling bij dementie. Tijdens deze dag staan actuele kennis, praktische vaardigheden en uitwisseling van ervaringen centraal. Je krijgt handvatten die je direct kunt toepassen in de dagelijkse praktijk.
Het programma is op dit moment nog volop in ontwikkeling. Daarom kun je je nu alvast registreren als geïnteresseerde. Zodra de inschrijving opent, ontvang je als eerste alle informatie over het definitieve programma en de mogelijkheid om je aan te melden.
VOOR WIE
Deze workshopdag is bedoeld voor diëtisten die werkzaam zijn in onder andere:
- de eerste lijn
- het ziekenhuis
- de verpleeghuiszorg
- de gehandicaptenzorg
WAT KUN JE VERWACHTEN
De workshopdag biedt een combinatie van actuele kennis en praktische verdieping. De dag start met een plenaire opening waarin de relatie tussen verschillende vormen van dementie en voedingsproblemen centraal staat. Vervolgens stel je je eigen programma samen uit diverse interactieve workshops.
De definitieve onderwerpen worden momenteel samengesteld. Je kunt onder andere denken aan thema’s zoals:
- voeding en eetproblemen bij verschillende vormen van dementie
- praktische interventies rondom voeding en maaltijdbegeleiding
- communicatie met cliënten, mantelzorgers en andere zorgprofessionals
- ethische vraagstukken binnen de voedingszorg
- actuele ontwikkelingen binnen de dieetbehandeling van mensen met dementie
De workshops worden afgestemd op verschillende werkvelden, zodat er voor iedere deelnemer een passend aanbod is. Ook diëtisten die zich verder willen verdiepen in voeding bij dementie zijn van harte welkom.
KOSTEN
Onderstaande kosten zijn een indicatie en kunnen nog wijzigen.
- Regulier €405
- Leden DCN, NVD en VBVD: €303,75
Deze korting wordt automatisch toegepast bij het afrekenen. - Lid van DGO: €303,75
Alleen met kortingscode | Vraag deze aan via [email protected]
ACCREDITATIE
- Deze workshopdag vergt geen voorbereiding.
- Accreditatie wordt aangevraagd voor 5 punten voor diëtisten bij Accreditatie Deskundigheidsbevorderende Activiteiten Paramedici (ADAP).
PROGRAMMA
Tijd: 09.30 tot 16.30 uur
Ontvangst vanaf 08.45 uur.
De dag bestaat uit:
- een plenaire openingssessie
- vier interactieve workshoprondes
- volop gelegenheid om collega’s uit verschillende werkvelden te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen
Het definitieve programma en de workshopindeling worden later bekendgemaakt.
INFORMATIE
Vragen? Neem contact op via: [email protected]